Jakość wiadomości

Nocleg, hotel, ortodonta czy materac rehabilitacyjny?

Świetny serial w dzisiejszym świecie.

Świetny serial w dzisiejszym świecie.

Jestem trochę wścibska jaki jest wasz preferowany film. Bo ja mam kilka i na pewno, któryś widzieliście w tv. Na samym starcie chciałam zamienić ich selekcję to dla mnie dość ważne. Natomiast po sprawdzeniu w Wikipedii ujawniło się, że jest ich więcej niż myślałam dlatego wypunktuję wysoce renomowane kategorie.:

  • komedia
  • horror
  • fabularny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie ogólne odmiany i analizuję, że na wstęp wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to rodzaj czy horror czy fabularny i taka jest opinia. Uciekając do naszego zapytania jaki serial najfajniej wam was zaciekawił. Jeżeli idzie naszej produkcji to na pewno warto jest tu wyselekcjonować Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa popularne i na pewno przez z wielu Was przeglądane nie dwa a kilka razy filmy. Ostatnio dokręcili kolejną już nową część Kogla Moga i powiem Wam, ze planowałam już wyjść z kina. Oglądałam wiele kiepskich horrorów, które były dokręcane po latach, jednak ten to przeszedł sam siebie tragedia i to niewiele stwierdzone. Nic nie mia wspólnego z hitem jaki pamiętam.. Mam nadzieję, aby nikt nie natrafił na pomysł i nie dokręcił nowych odcinków Alternatywy 4 bo to może być dopiero tragedia. No ale cóż kino i reżyserzy nie mają już projektów na hity i mogą wspomagać się starymi hitami, które kiedyś były popularne, jednak czy warto. Moim zdaniem nie. Innowacyjne ekranizacje do których chcę wracać toż przede wszystkim Transformers i to zapewne do wszystkich części. trzeba go obejrzeć samemu ale także z dzieckiem, bo naprawdę warto. Wiele akcji, ale i troszkę przyjaźnie i humoru co teraz nie często się zdarza. A co z kreskówkami. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Pierwszy to Roszpunka ten rumak, który goni naszego podstawowego bohatera po prostu jest rewelacyjny. Wątek czułości i lampionów również, ale rumak bije wszystkich na głowę. Szuka jak piesek co jest niewątpliwie śmieszne. Widziałam też inne komedie jednak ta niesamowicie mi się podoba. Dodatkowa i to może najkorzystniej kultowa legenda to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najbardziej podobał się Olaf, który był po prostu świetny. Myślę, że jeżeli nie Olaf na pewno ta historia by taka ekstra nie była. A to chyba jeden spośród najznaczniejszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla poszczególnych warto się czasem roztopić”

Film, a raczej bajka przepiękna z wyjątkowym przesłaniem. Ja bardzo szanowała ją oglądać z moim dzieckiem i te muzyka po prostu najlepszy hit jaki niedawno był. Nie mogę tego stwierdzić o następnej części. Za długo na nią oczekiwali i prawdopodobnie to już nie to. Nie za specjalnie mi się podobała. Pewni wy pamiętacie również swoje ukochane jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który potrzebował złapać te niebieskie małe stworki. Ta opowieść chyba nam wszystkim zapadła w serach oraz także Klakier, który ciągle je próbuje złapać. Było nadzwyczaj dużo śmiechu. Obecnie te historie niestety nie mają istotniejszego morału i już nie są tak wspaniałe jak kiedyś. Może być to spowodowane tym, ze nasze maluchy posiadają Netflixa na którym jest po prostu ich setki. Mu mieliśmy jedną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi bardzo z takich oczywistych romansów podobał się Dirty Dancing śliczna historia przyjaźnie i tańca. Bogata pani z odpowiedniego domu znajduje mężczyznę, który oczywiście posiada coś w sobie,i zakochuje się. Ojciec jest przeciwny temu związkowi.

Jednak kiedy ostatniego dnia spośród nim tańczy wszystko się zmienia. Śliczny romantyczny serial, lecz wiem ze nie wszystkim będzie się on podobał. Nie wszyscy uwielbiają słodkie historie miłosne. Mi natomiast oczywiście. A co ze strasznych filmów o matko dla mnie najgroźniejsza jest Laleczka Chucky nie wiem czemu ale ta lalka jest po prostu dla mnie tragiczna. Mam już swoje lata, jednak kiedy widzę inną serię zawsze oglądam i zawsze się boję. Może mam taki obraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która chodzi i eliminuje, zaś ten jej uśmiech coś niezwykłego przynajmniej dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca bowiem była dla mnie nieciekawa i chyba już dojrzałam, ze horrory tego rodzaju są po prostu męczące również nie są śmieszne.

Jaki serial?

Kiedyś było prosto ponieważ nie był ich zbyt dużo. Jeden serial dziennie i tył. Był mój specjalny Beverly Hills, 90210 – każdy pewnie z nas oczywiście dziewczyny kochały się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy spośród nas wzdychał. Plakaty, które wieszało się na ścianach. Jak leciał serial nikogo nie było na palcu zabaw tylko mężczyźni zostawali. Pytając nawet mojego faceta to on za bardzo nie szanowałem tego tasiemca, moje zaskoczenie było straszne. Drugim takim znanym tasiemcem była Dynastia o mieszkaniu w luksusach także wspaniałych kobietach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę ciepło było dostrzec jak ludzie w Stanach Zjednoczonych żyją. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były prawdopodobnie 2 sezony tego serialu jednakże to już prawdopodobnie nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak wrażania motorówki oraz wyjątkowe budynki jak dawniej Teraz moim specjalnym serialem ale jest ich dużo toż np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o najemnikach bardzo fajny. Coraz częściej możemy trafić na interesujące filmy i każdy na pewno odnajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak dużo,że trudno opisać, który nam się najbardziej przypadł do gustu bowiem każdy był co fajnego w sobie. Dlatego namawiam do oglądania i komunikowania co Wam najbardziej się podoba w bajkach oraz który wybieracie. Może trafimy na wzajemny , który przypadł nam do stylu byłoby właściwie ekstra. Możliwości obecnie są ogromne nie jak kiedyś, że trzeba było oczekiwać na bajkę czy ulubiony serial. Możemy zastopować jakimkolwiek momencie, oglądać na laptopach w dowolnym miejscu. Technologia po prostu jest znakomita.